Makaronų receptai
Makaronai – universalus ingredientas, kuris gali tapti puikia drobe Jūsų kulinariniams eksperimentams. Makaronų receptai leidžia derinti skirtingus produktus, skonius, tekstūras ir paruošti unikalius receptus, kurie nustebins net visko mačiusius.
Makaronus galima komponuoti su įvairiais garnyrais ir padažais, gaminti salotas, sriubas, antruosius patiekalus ir net desertus. Taigi, iš pažiūros paprasti makaronų patiekalai leidžia atrasti netikėtus skonius ir laužyti maisto gaminimo taisykles.
Savo kulinarinę kelionę pradėkite su „Grand feu“: atrinkome gardžius makaronų receptus visai šeimai. Kviečiame išbandyti ir iš naujo atrasti makaronų patiekalus!
Tobuli makaronų patiekalai: 5 svarbios taisyklės
Norint pagaminti tobulus makaronus, neužtenka juos išvirti ir sumaišyti su mėgstamu padažu. Makaronų gamyboje yra daugybė subtilių, tačiau reikšmingų detalių. Aptarkime pačias svarbiausias taisykles:1. Atkreipkite dėmesį į makaronų formą
Makaronų receptai dažniausiai įpareigoja naudoti konkrečios formos makaronus. Spaghetti, Tagliatelle, Rigatoni, Fettuccine, Penne, Fusilli… Makaronų tėvynėje Italijoje kiekvienas regionas turi daugybę skirtingų makaronų rūšių ir formų, todėl visoms joms suskaičiuoti neužteks abiejų rankų pirštų.- Spagečiai (Spaghetti, tagliatelle, fettuccine makaronai) geriausiai dera su kreminės konsistencijos padažu. Jie gerai išlaiko formą ir atskleidžia pomidorų arba sūrio / grietinėlės padažo skonį, neištęžta.
- Vamzdelio formos makaronai (Penne, Rigatoni, Ziti) idealiai tinka padažams su faršu ar daržovėmis. Dėl makaronų formos, padažas patenka į makaronų vamzdelius ir suteikia visam patiekalui malonią tekstūrą.
- Trumpi makaronai su nelygiu paviršiumi (pavyzdžiui, sraigtelio formos makaronai Fusilli) geriausiai dera su kreminiais mėsos arba daržovių padažais. Ant makaronų paviršiaus gerai pasiskirsto sūris, todėl jie dažnai derinami su pesto arba rikotos padažu.
- Įdaryti makaronai (Ravioli, Tortellini) gali būti maišomi su lengvais sviesto ar grietinėlės padažais, kurie papildo įdarą, bet neužgožia jo skonio.