Sveiki užsukę į Grand feu el. parduotuvę!

Sveiki užsukę į Grand feu el. parduotuvę!

Apie Grand feu

Emaliuoti ketaus indai – laikui nepavaldi virtuvės klasika. Todėl Grand feu prekinis ženklas nuolat papildydamas savo asortimentą išskirtinės kokybės, puikaus dizaino, universaliais ir patvariais indais žengia koja kojon su kiekvienų namų poreikiu valgyti gardų, jaukų, lengvai paruošiamą maistą.

Grand feu kelias prasidėjo nuo „Casserole“ tipo emaliuotų ketaus puodų, kurie sulaukė didelio populiarumo ir yra naudojami visur: ant kaitlenčių, visų tipų viryklių, orkaitėse, lauko kepsninėse, etc.

Bėgant laikui Grand feu šeima plėtėsi ir reaguojant į klientų pageidavimus atsirado mažesni (3,5l) ir didesni ovalūs (5,6l) puodai.

Šiuo metu produktų liniją sudaro:

  • Tamsiai mėlynos, raudonos, žydros ir baltos spalvų dviejų dydžių klasikiniai emaliuoti ketaus puodai, kuriuose gimsta pačios skaniausios sriubos, troškiniai, košės ar kugeliai;
  • Dideli, ovalo formos tamsiai mėlyni ir raudoni troškintuvai, į kuriuos telpa ne tik troškinio visai miniai, bet ir Kalėdinė žąsis;
  • Kepimo induose iškepa tobulos lazanijos, apkepai, pyragai;
  • Keptuvės ir keptuvėlės idealiai tinka bulviniams blynams, padažams, šakšukoms gaminti;
  • O naminės duonos, paštetų, terinų, keksų ar netikrų zuikių gerbėjams Grand Feu siūlo klasikinės Pracūziško terino formos kepimo indą su dangčiu.

Grand feu – tai indai, kurie ne tik padės pagaminti gardžiausius patiekalus, bet ir papuoš kiekvieną stalą. Jų minimalistinis dizainas ir gražios spalvos dera visuose interjeruose.

Nuoširdų dėmesį skyrėme ir Grand feu pakuotėms, tad mūsų gaminiai puikiai tinka kaip dovana.